Preču atgriešana

Klientam ir tiesības atgriezt nopirktās preces 14 dienu laikā, skaitot no preces pirkuma dienas, ja tās neatbilst viņa prasībām vai bija kļūdaini pasūtītas, ievērojot preču atgriešanas noteikumus (spēkā no 2014.gada 01. augusta).

PREČU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

 1. Preci var atgriezt tikai tad, ja nav bojāts preces oriģinālais iepakojums
 2. Ja prece tika piegādāta bez oriģinālā iepakojuma, tad preci var atgriezt tikai tad, ja nav bojāta vai nav lietota pati prece.
 3. Lai atgrieztu preci, klientam par saviem līdzekļiem obligāti ir jāsagatavo prece nosūtīšanai (jāiepako kastē, maisiņā, aploksnē, plēvē un tml.), lai prece vai oriģinālais iepakojums netiek sabojāts transportēšanas laikā.
 4. Ja preču atgriešana tiek veikta ar kurjera kompānijas palīdzību (DPD Latvija vai citas), tad atgriešanai tiek izmantota uzlīme ar preču nosūtītāju un preču saņēmēju (uzlīmi iedos kurjers preču paņemšanas brīdī). Uzlīmi nedrīkst līmēt tieši uz preces vai uz preces oriģinālā iepakojuma. Uzlīme ir jālīmē tikai uz papildus iepakojuma, kas sagatavots preču transportēšanai uz „Officeday Latvia” noliktavu.
 5. Gadījumā, ja klientam nav pieejams papildus iepakojums, lai sagatavotu atgriežamo preci transportēšanai, tad klientam ir iespēja lūgt „Officeday Latvia” darbinieku, kurš pieņem informāciju no klienta par preču atgriešanu, nosūtīt šādu iepakojumu kopā ar šoferi vai kurjeru. Šajā gadījumā iepakojums klientam tiek piegādāts atgriežamo preču paņemšanas brīdī. Klientam jāiepako prece nekavējoties, lai nekavētu preču paņemšanas procesu.
 6. Preču atgriešanu ir iespējams veikt :
 • kopā ar kārtējo preču pasūtījumu no „Officeday Latvia” - BEZ MAKSAS, ja preču pasūtījuma summa ir 40 EUR un vairāk;
 • nogādājot preci ar savu transportu „Officeday Latvia” noliktavā: Liepu alejā 4, Rāmavā, Ķekavas pag., LV-2111;
 • piesakot preču paņemšanu ar kurjeru bez preču pasūtījuma – pakalpojuma maksa 8,60 EUR.
   

BOJĀTAS VAI DEFEKTĪVAS PRECES ATGRIEŠANA

         Ja vēlaties atgriezt preci tās defekta vai bojājuma dēļ, tad kopā ar preci ir jāiesniedz aizpildīta pretenzijas forma.
         Lejupielādējiet pretenzijas formu šeit.