Kā neapjukt un izvēlēties labāko kārtridžu savam printerim?

Ir zināms, ka oriģinālie tintes un toneru kārtridži ir dārgi un nav noslēpums, ka alternatīvie jeb viltojumi spēj sabojāt printera ilgstspēju un darbību.  Kā atrast un saprast atšķirību, kā izvēlēties pareizo? Mēs esam sagatavojuši informāciju, kas palīdzēs uzzināt vairāk par oriģinālajiem kārtridžiem!

Kārtridžu veidi :

1. Oriģinālos kārtridžus ražo viens un tas pats ražotājs, kurš jūsu printēšanas ierīci. Šī veida kārtridžus raksturo nevainojama kvalitāte un uzticamība. Par šo kārtridžu kvalitāti nav jāsatraucas tie saglabā printera ilgstpēju, tāpat tiem ir pieejama ražotāja garantija.

2. Analogie jeb ekvivalentie kārtridži ir jauni kārtridži, taču ražoti pie alternatīva ražotāja.

Vairumā gadījumu šie kārtridži ir zemākas kvalitātes nekā oriģinālie. Šī iemesla dēļ pārdošanas cena ir zemāka.

3. Oriģinālo kārtidžu atkārtota uzpildīšana vai atjaunošana  Kārtidžs, kurš ir izlietots, tiek iztīrīts un atkārtoti uzpildīts. Kvalitāte būs labāka nekā alternatīvajiem kārtridžiem, jo tiek lietotas detaļas no oriģināla kārtridža. Bet joprojām kvalitāte būs ne tika laba ka oriģinālam kārtridžam. Aizņem vairāk laika jo kurjers brauc pie klienta paņemt kārtridžu uzpildei un pēc tam ved uzpildito atpakaļ klientam. Šādu uzpilīšanas veidu izmanto arvien retāk, jo cenu starpība starp ekvivalentu un atkāroti uzpildītu kārtridžu vairs nav ievērojama.

Īsi un kodolīgi

Oriģinālie kārtirdži ir paredzēti oriģinālajiem printeriem. Piemēram, tikai oriģinālie HP kārtridži ir paredzēti HP printeriem. Alternatīvo kārtridžu izmantošana var Jums izmaksāt jauna printera iegādi, jo vecā printera labošana var izrādīties dārgāka kā jauna printera iegāde. Izmantojot neorģinālos kārtridžus, tie izlietojas ātrāk, to kvalitāte uz printēta papīra ir sliktāka kā izmantojot oriģinālos materiālus.

Toneris HP Nr.125A CB542A (1400 lpp.) dzeltens Dzeltena

Toneris HP Nr.125A CB542A (1400 lpp.) dzeltens

Printera modelis: Color LaserJet CM13xx series Color LaserJet CP121x series Color LaserJet CP151x series Kopiju skaits* - 1400 * A4 izdruku skaits pie 5% tonera pārklājuma ( saskaņā ar starptautisko sertifikātu ISO/IEC 19752)

89.92 €