„Officeday“ apvienojas ar „Sanitex“

Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību SIA „Officeday Latvia“ uzsāk strukturālas izmaiņas apvienojoties ar SIA „Sanitex“.

Kopš 2015. gada SIA „Officeday Latvia“ ir SIA „SANITEX“ grupas uzņēmums, tā darbība saistāma ar patēriņa preču vairumtirdzniecību, izplatīšanu un loģistikas pakalpojumu sniegšanu Baltijas valstīs.

Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību, SIA „Officeday Latvia“ tiks reorganizēts apvienojot to ar SIA „SANITEX“. Pēc reorganizācijas SIA „Officeday Latvia“ beigs darboties kā atsevišķa juridiska persona. Biroja preces un pakalpojumus nodrošinās SIA „SANITEX“. Officeday zīmols tiks saglabāts.

Reorganizācija nodrošinās klientiem ne tikai atjauninātu elektronisko pasūtīšanas sistēmu, bet arī aplikāciju viedtālruņiem. Šo pārmaiņu rezultātā klientiem būs pieejams daudz plašāks pakalpojumu klāsts, un efektivizēts preču un pakalpojumu sniegšanas mehānisms, tādējādi nodrošinot visas mūsdienu biroja vajadzības.

Produktu sortimenta un cenu izmaiņa nav gaidāmas. SIA “Officeday Latvia“ klientu līgumi paliek spēkā un piegādes nosacījumi netiks mainīti.

Restrukturizācijas laikā netiek plānotas personāla izmaiņas. Pēc SIA „Officeday Latvia“ reorganizācijas procesiem, tiks veiktas visas nepieciešamās izmaiņas IT sistēmās.

13.06.2017